KONST / Litografier / Litografier 14488063
nr 1448 8063
Litografier
6 st. Oidentifierad konstnär, 360: upplaga. Signerade, yttermått inklusive ram: 32x22 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:58:34
150 kr
200 kr